Info: opravy na trase v Ďáblicích a na Ládví


Opravy na trase příměstských autobusů do Ládví se množí, tak jsme se rozhodli dát sem všechny dostupné informace, o kterých víme. Není to poprvé od spuštění integrace, co jsou v Ďáblicích nějaké opravy znamenající zdržení provozu, dokládá to jedno z negativ této varianty, trasy vedené skrz obydlenou zónu, místo sjetí na rychlostní komunikaci za Březiněvsí a ukončení na Letňanech.

Co se tedy děje:

  1. oprava vozovky na Ďáblické

K opravě vozovky na Ďáblické, týkající se úseku u nového vstupu do hřbitova, vyjádření MČ Ďáblice: „Vážení občané,
na základě množících se dotazů na dobu výkopových prací u nového Ďáblického hřbitova, které ovlivňují i dopravu v Ďáblické ulici předevší
m v ranní a odpolední dopravní špičce, sdělujeme, že dle odboru dopravy ÚMČ Praha 8 budou výkopové práce trvat do poloviny prosince letošního roku, přičemž kyvadlová doprava bude minimálně do poloviny listopadu.

kyvadlo

2. nové značení pruhů v Ďáblické, začít platit by mělo od 11. 10. – stihli to dříve již platí od pátku 6. 10.

pruhy Dáblická

3. Oprava stoky před Ládvím, křižovatka s Davídkovou ulicí

semafor

4. Oprava zastávky na Ládví

Informace z webu Dopravního podniku:

Ládví: dočasné přemístění zastávky

Z důvodu opravy povrchu zastávky dochází od úterý 3. listopadu 2015 (přibližně od 7.30 hodin) do odvolání(předpoklad 3 týdny) k dočasnému přemístění autobusové zastávky Ládví pro linky číslo 103, 177, 183, 295, 348, 349,368369.

V ulici Střelničné se přemisťuje nácestná zastávka (směr Kobylisy), respektive výstupní, a to přibližně o 60 metrů po směru jízdy.

opr zast Ládví